Kontaktujte nás: 224 247 299, 724 378 851

 

Hardys v pátek slavili jubilejní vystoupení. Pozvaní hosté i ostatní návštěvníci se ani chvíli nenudili. Popilo se a hlavně tancovalo na oblíbené písně. Velké očekávání nastalo okolo 23 hodiny, kdy bylo avízováno vystoupení Velkého Karla ( rozuměj Gotta). A ten taky opravdu dorazil, i když jen v podobě imitátora. Hlasem opravdu velmi podobným zazpíval několik Karlových "fláků" a odměněn velkým potleskem přenechal opět podium hlavním aktérům.

Aktuality

 • 07 Úno 2019

  PIVO MĚSÍCE - RADEGAST 6X CHMELENÝ

  Jen v únoru máte možnost ochutnat pivní speciál - extra hořký ležák z Radegastu.

 • 29 Led 2019

  DOMÁCÍ HORKÉ OVOCNÉ NÁPOJE

   

  Zima nás jen tak nepustí ze spárů a proto je příjemné se ohřát jak zvenčí teplým oblečením, tak zevnitř horkým nápojem. Může to být samozřejmě klasika jako grog nebo svařené víno, ale my jsme připravili jinou možnost. Domácí horké ovocné nápoje. Mechanickej pomeranč, Maruščin grog, Zázvorovej Toník jsou bezalkoholové verze, které lze obohatit něčím ostřejším. Tekuté zlato naopak už má v základu alkoholové obohacení. 

 • 22 Led 2019

  NOVÁ SEZÓNNÍ NABÍDKA

  Opět jsme pro vás připravili zpestření stálého jídelníčku několika specialitami. Burger z irského šťavnatého hovězího v domácí bulce se sázeným vejcem a naší domácí omáčkou. Staročeský řízek z krkovice provoněný  česnekem a majoránkou. Pomalu pečený bůček s cibulovým zelím, křenem a škvarkovým chlebem. A pro milovníky steaků jeden obzvlášť speciální, z rump steaku, šťavnatý, s opečenými grenaillemi a pepřovou omáčkou. K tomu Plzeň za 40.-, co víc by si člověk mohl přát.

archiv

Úvod spodní opakovací


Zvětšit mapu

Dobrá restaurace v srdci Prahy

Jsme stylová česká restaurace nedaleko Václavského náměstí, kde se dobře najíte, můžete si dát tankovou Plzeň nebo kvalitní víno.
Restaurace je nekuřácká, k dispozici je zahrádka ve vnitrobloku, kde je kouření povoleno.
Vaříme českou klasiku jako je: svíčková, koleno na pivu nebo kachna se zelím a guláš. Ale také sezónní speciality a různé druhy steaků. V pracovní dny nabízíme polední menu za příznivou cenu. Jídla připravujeme do pozdních nočních hodin.
Pro sportovní fanoušky zprostředkováváme přímé přenosy na plátně a TV.
Od září do května se o víkendech v restauraci konají hudební produkce dle programu.
Nabízíme pořádání oslav a rautů, k dispozici je 60- 120 míst.

wifi zdarma
WIFI ZDARMA
vstup se psy
VSTUP SE PSY
letní zahrádka
LETNÍ ZAHRÁDKA
čerstvé suroviny
ČERSTVÉ SUROVINY
tankové pivo
TANKOVÉ PIVO