Kontaktujte nás: 224 247 299, 724 378 851

Tradiční vánoční večírek LWC měl jako každý rok bohatý program. Ochutnávalo se skvělé víno ze znojemské oblasti od Romana Tuhého.

 

Zazpívat muzikálové písně přišla vynikající Petra Doležalová a zbytek večera hudební vyžití zajistila výborná kapela JTJ, která v restauraci bude mít od příštího roku pravidelná vystoupení.

Pozdravit dámy přišel milý host Karel Voříšek a spolu s prezidentkou LWC Jitkou Vysekalovou, vinařem Romanem Tuhým a majitelkou restaurace Věrou Škodovou vylosovali vítězku prémiové lahve vína.

Posledním bodem programu byla vánoční tombola. Každá dáma podle svého šťastného čísla vylosovala dárek a dostalo se i na hosty a kapelu.

Po zbytek večera se pak povídalo, zpívalo, tančilo a popíjelo vynikající "Romanovo". Takže šťastné a veselé a budeme se těšit na příští rok.

                                                                           

Aktuality

 • 26 Říj 2018

  V PÁTEK 26.4. 2019 velikonoční HARDY'S

   Jarně velikonoční vystoupení naší kmenové kapely bude příští pátek. Vstup zdarma. Začátek cca ve 21 hod.

 • 18 Dub 2019

  VELIKONOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

  Přejeme všem, aby si užili velikonoční volno provázené krásným počasím.Na velikonoční prodloužený víkend budeme mít otevřeno ve svátečním režimu.

  pátek     19.4.  12 - 01

  sobota   20.4.  12 - 01

  neděle   21.4.  12 - 23

  pondělí  22.4.  12 - 23

 • 03 Dub 2019

  VELIKONOČNÍ ZLATÁ 13

  Od zítra u nás můžete ochutnat Velikonoční zlatou nefiltrovanou 13. Údajně by mělo jít o speciál, který si vařili ve středověku mniši. Pivo plné živin a přírodních látek jim dodávalo energii v době půstu mezi Popeleční středou a Velikonocemi.

  Začíná také sezóna  jablečného Cideru, který čepovaný na led je opravdu neskutečně osvěžující.

 • 01 Dub 2019

  PŘEDJARNÍ LADY WINE KLUB

  Březnové setkání Lady Wine klubu se uskutečnilo ve spolupráci s vinařstvím Starý Vrch z moravské oblasti blízko města  Hustopeče. Příjemné i odborné povídání o víně nám zprostředkoval Dominik Novotný, zástupce vinařství. Všechna vína byla vynikající, takže bylo těžké rozhodnout o vítězi. Nakonec volba padla na speciál... barikované Chardonay, výběr z hroznů 2015. 

archiv

Úvod spodní opakovací


Zvětšit mapu

Dobrá restaurace v srdci Prahy

Jsme stylová česká restaurace nedaleko Václavského náměstí, kde se dobře najíte, můžete si dát tankovou Plzeň nebo kvalitní víno.
Restaurace je nekuřácká, k dispozici je zahrádka ve vnitrobloku, kde je kouření povoleno.
Vaříme českou klasiku jako je: svíčková, koleno na pivu nebo kachna se zelím a guláš. Ale také sezónní speciality a různé druhy steaků. V pracovní dny nabízíme polední menu za příznivou cenu. Jídla připravujeme do pozdních nočních hodin.
Pro sportovní fanoušky zprostředkováváme přímé přenosy na plátně a TV.
Od září do května se o víkendech v restauraci konají hudební produkce dle programu.
Nabízíme pořádání oslav a rautů, k dispozici je 60- 120 míst.

wifi zdarma
WIFI ZDARMA
vstup se psy
VSTUP SE PSY
letní zahrádka
LETNÍ ZAHRÁDKA
čerstvé suroviny
ČERSTVÉ SUROVINY
tankové pivo
TANKOVÉ PIVO